Jokić nakon duela sa Vučevićem zaradio isključenje, sudija otkrio šta mu je kazao popularni Joker (VIDEO)

Situacija se desila krajem prvog poluvremena, ali su Nagetsi uspjeli doći do 16. pobjede u sezoni. Na drugoj strani, Nikola Vučević je sjajno odigrao meč, postigao je 26 poena i imao 16 skokova

Nikola Jokić, zvijezda Denver Nagetsa, isključen je u utakmici protiv Čikago Bulsa, u kojoj je njegova ekipa slavila rezultatom 114:106.

Jokić je zaradio isključenje nakon duela sa Nikolom Vučevićem zbog psovke koju je uputio sudiji Musi Dageru (Mousa Dagher), a sudija je poslije utakmice otkrio šta mu je rekao.
Nikola Jokic ejected for this…

“Sviraj faul, dr***ijo”, prenio je Dager riječi srbijanskog košarkaša.

Inače, situacija se desila krajem prvog poluvremena, ali su Nagetsi uspjeli doći do 16. pobjede u sezoni. Sada su četvrti na Zapadnoj konferenciji NBA lige sa omjerom od 16 pobjeda i devet poraza.

Na drugoj strani, Nikola Vučević je sjajno odigrao meč, postigao je 26 poena i imao 16 skokova.