Marković: Gubitak kredibiliteta Crne Gore kod saveznika i partnera treba da zabrine svakog
“Umjesto što prevode šta je visoki zvaničnik Gabrijel Eskobar kazao u kontekstu iskazanog nepovjerenja prema Krivokapićevoj Vladi sa posljednjeg Samita NATO, bolje da su što prije razumjeli njegovu poruku. Diplomata tog ranga ne tumači se, nego se jednostavno čuje ono što ima da vam poruči”, napisao je Marković na svom Twitter nalogu
Današnji razgovori sa američkim zvaničnicima u Stejt Departmentu nijesu samo briga potpredsjednika Dritana Abazovića i ministra vanjskih poslova Đorđa Radulovića, rekao je poslanik Duško Marković.
Nijesu današnji razgovori sa američkim zvaničnicima u State Departmentu samo briga PPV Abazovića i MVP Radulovića. Gubitak kredibiliteta Crne Gore kod saveznika i tradicionalnih partnera treba da zebrine svakog činioca nove vlasti, ali i svakog našeg građanina.
(1/2) pic.twitter.com/s3hct0T8ho— Duško Marković (@DuskoMarkovicCG) October 19, 2021
“Gubitak kredibiliteta Crne Gore kod saveznika i tradicionalnih partnera treba da zabrine svakog činioca nove vlasti, ali i svakog građanina. Umjesto što prevode šta je visoki zvaničnik Gabrijel Eskobar kazao u kontekstu iskazanog nepovjerenja prema Krivokapićevoj Vladi sa posljednjeg Samita NATO, bolje da su što prije razumjeli njegovu poruku. Diplomata tog ranga ne tumači se, nego se jednostavno čuje ono što ima da vam poruči”, napisao je Marković na svom Twitter nalogu.
Glavna fotografija: Twitter