Konzulat u Frankfurtu nema interesa za aktivnost crnogorskog udruženja Montenegro-Hessen?

Udruženje postoji 15 godina i za to vrijeme uvijek je bilo u kontaktu sa diplomatskim predstavništvom u tom gradu. “Našem okupljanju po prvi put nije prisustvovao niko iz Generalnog konzulata Crne Gore u Frankfurtu, pa se stiče utisak da osoblje Konzulata nema vise interesa za naše aktivnosti,” navode u saopštenju

Prvi put od osnivanja Udruženja crnogorske dijaspore Montenegro-Hessen iz Frankfurta njihovom druženju, ali i redovnoj i izbornoj skupštini, nije prisustvovao niko iz Konzulata Crne Gore u Frankfurtu, saopštili su iz predsjedništva udruženja.

Udruženje, prenosi AmntenaM, postoji 15 godina i za to vrijeme uvijek je bilo u kontaktu sa diplomatskim predstavništvom u tom gradu.

„Našem okupljanju po prvi put nije prisustvovao niko iz Generalnog konzulata Crne Gore u Frankfurtu, pa se stiče utisak da osoblje Konzulata nema vise interesa za naše aktivnosti,” navode u saopštenju.

Članovi udruženja su u nedjelju izabrali novo rukodstvo, tako da je nova predsjednica Nena Kesselman-Evans, a Muhamed Agović, Ferzada Rahić, Nedžad Gutić, Fikret Canović novi potpredsjednici.

Foto: Antena M

Idi na VRH
error: Content is protected !!
Skip to content