CKPD „Princeza Ksenija” na poklon iz Crne Gore dobilo mušku i žensku narodnu nošnju

“’Princeza Ksenija’ se zahvaljuje dobrotvorima Ivu Đukanoviću, Banji Kaluđeroviću i Odboru za izgradnju hrama blaženopočivšem vladici CPC Antoniju Abramoviću. Članovi našeg društva će nošnju sa ponosom nositi širom Vojvodine i Srbije i đe god po svijetu budu nastupali sa programom koji uvijek ima za cilj promociju naše postojbine Crne Gore”, saopšteno je iz društva

Crnogorsko kulturno prosvjetno društvo „Princeza Ksenija”, koje djeluje u sklopu Crnogorskog kulturnog centra u Lovćencu, na poklon iz Crne Gore je dobilo mušku i žensku narodnu nošnju.

“’Princeza Ksenija’ se zahvaljuje dobrotvorima Ivu Đukanoviću, Banji Kaluđeroviću i Odboru za izgradnju hrama blaženopočivšem vladici CPC Antoniju Abramoviću. Članovi našeg društva će nošnju sa ponosom nositi širom Vojvodine i Srbije i đe god po svijetu budu nastupali sa programom koji uvijek ima za cilj promociju naše postojbine Crne Gore”, saopšteno je iz društva.

Foto: CKPD „Princeza Ksenija”

Idi na VRH
error: Content is protected !!