Vasko i Marjan Nikprelaj donirali FK Dečić autobus

“Ovim putem želimo da se zahvalimo našim donatorima Vasku i Marjanu Nikprelaju iz SAD-a, koji su nam donirali moderan autobus, a koji nam je bio više nego potreban za prevoz naših ekipa”, saopštili su iz FK Dečić.

Fudbalski klub Dečić iz Tuzi dobio je vrijednu donaciju – autobus.

Autobus su darivali Vasko i Marjan Nikprelaj, iseljenici koji žive u SAD.

“Ovim putem želimo da se zahvalimo našim donatorima Vasku i Marjanu Nikprelaju iz SAD-a, koji su nam donirali moderan autobus, a koji nam je bio više nego potreban za prevoz naših ekipa”, saopštili su iz FK Dečić.

Foto: Facebook

Komentari

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Idi na VRH

PODRZITE FOKUS

Sada svojim donacijama možete podržati rad našeg portala. Pomozite da ostane trajno svjedočanstvo o našim iseljenicima i njihovim aktivnostima

This will close in 20 seconds

error: Content is protected !!