Stariji muškarac potegao nož na studenta tokom blokade ispred Medicinskog fakulteta u Novom Sadu (VIDEO)

U tom trenutku su ostali redari i studenti razoružali tog ečovjeka. I tokom blokade ispred Pravnog fakulteta jedan stariji čovjek u automobilu krenuo je palicom na studente, u pokušaju da se nasilno probije

Stariji muškarac prišao je danas tokom blokade ispred Medicinskog fakulteta jednom redaru u žutom prsluku i na njega potegao nož.

U tom trenutku su, prenosi N1, ostali redari i studenti razoružali tog čovjeka. I tokom blokade ispred Pravnog fakulteta jedan stariji čovjek u automobilu krenuo je palicom na studente, u pokušaju da se nasilno probije.

Najgori incident se desio juče, kada je studentkinja Pravnog fakulteta uoči blokade oborena automobilom dok je stajala na trotoaru, teško je povrijedivši.

Ona se nalazi u Kliničkom centru i u dobrom je opštem zdravstvenom stanju i najvjerovatnije će biti u ponedjeljak puštena kući, kako su poručili iz te ustanove.

 

Idi na VRH
error: Content is protected !!
Skip to content